Af en toe kan humor ook tegenvallen. Slechte grappen of grappen die jou omlaag halen zijn indirect niet zo fijn, zoals bij Cansu. Sorry, Cansu, zo makkelijk is het niet om aan een rijbewijs te komen. Ging het maar zo makkelijk! Succes met je rijlessen, wanneer je die gaat nemen!

Slechte grappen kunnen nog af en toe best leuk zijn, maar wat dacht je dan van mensen om je heen die een verschrikkelijke lach hebben? Jeltsje heeft hier ook last van. Haar stagebegeleider lacht als Ernie. Wij hebben met je te doen, Jeltsje.

Wanneer je stagebegeleider er dan een keer niet is, kan het best stil zijn op je stage. Zeker wanneer je normaal alleen met hem of haar op één kamer zit. Gelukkig kunnen wij, Nederlanders, goed lachen om onze eigen grappen. Succes die twee weken, Rachelle.

Wat je ook kunt doen, Rachelle: Wordfeud spelen met je stagebegeleider, dan hoef je hem niet zo erg te missen. Dit geldt ook voor Sergio, die zijn stagebegeleider stiekem ook wel mist. Tom doet ook aan Wordfeud en ik moet je bekennen, hier bij Stagemotor.nl wordt er ook wat afgewordfeud hoor!


Succes allemaal op jullie stage en wel blijven lachen hè!
