Curves Houten

Fitness circuit-coach met passie voor sport

Houten
Snel solliciteren

Wat krijg je?

 • gratis sporten
 • Zelfstandige functie
 • Zelfstandige functie

Wat is vereist?

 • Fitness opleiding is een pre
 • Dans ervaring is een pre

Extra informatie

 • Rijbewijs:
  Nee, niet verplicht
 • Minimale leeftijd:
  18 jaar
 • Dienstverband:
  Parttime,
  Weekendwerk,
  Avondwerk,
  Vakantiewerk,
  Vast werk

Vacature

Is het je passie om te werken in de fitnessbranche? Wij zijn op zoek naar twee gemotiveerde collega's, 1 voor 13 - 17 uur en 1 voor de zaterdag en zondagochtend.

Heb je affiniteit met de dynamische wereld van sport? Ben je gedreven, ambitieus en houd je van een uitdagende omgeving? Dan kan je bij ons aan de slag als circuit-coach. Onze voorkeur gaat uit naar vrouwelijke collega’s omdat dit beter in het concept past. Functieomschrijving: Jouw rol is hoofdzakelijk, je in het midden van het fitness circuit bewegen, om onze leden aan te moedigen, te corrigeren en te belonen. Naast leden aanmoedigen in krachttraining, geef je gezamenlijk oefeningen qua balans en coördinatie. Jouw functie is allround, je voert intakegesprekken, je geeft figuuranalyses, je stelt uitdagende doelen vast met de leden, die ook maandelijks worden gemeten en gewogen. Je helpt mee met het bedenken van acties, het schoonhouden van de club, administratieve werkzaamheden etc.

Als circuit-coach ben jij o.a. verantwoordelijk voor de volgende taken:

• Gastvrouw zijn voor onze leden

• Het motiveren van onze leden

• Het begeleiden van onze leden

• Het netjes houden van de zaal, kleedkamer en apparatuur

• Oplossen, afhandelen en rapporteren van zich voordoende klachten en of problemen.

• Zorgdragen voor goede informatiestroom tussen management, medewerkers en de leden.

Jouw profiel:

Je bent je ervan bewust hoe belangrijk beweging is voor de algemene gezondheid. Je beschikt over een enthousiaste persoonlijkheid, werkt graag met mensen en je hebt het vermogen om klanten aan je te binden. Je ziet het als een uitdaging om vrouwen aan het sporten te krijgen en te houden. Je combineert je commerciële capaciteiten met klantvriendelijkheid. Je beschikt over adviserende en coachende vaardigheden. Je bent zelf een actieve sporter. Je hebt minimaal een MBO opleiding met bij voorkeur sport als achtergrond. Kun je Zumba-lessen geven, dan is dat een pré. Je bent gemotiveerd, een teamplayer, en creatief. Voorwaarden voor deze functie is dat je in een straal van 15 km van onze locatie woont.

Wat ga je doen?

 • coachen (65% )
 • intakegesprekken (15% )
 • administratie (10% )
 • overige werkzaamheden (10% )

Andere vacatures voor jou

Solliciteren = zo gebeurd

Snel solliciteren
Cookies

Wij gebruiken onze eigen en third-party cookies zodat we beter begrijpen hoe de website gebruikt worden en wij de ervaring op onze website kunnen verbeteren.

Accepteren
Beheren